Oferta wiosenna

Wyjątkowa oferta wiosenna

Wyjątkowa oferta wiosenna w naszym zakładzie blacharsko – lakierniczym.

Wiosna, wiosna, czas na zmiany. Zadbaj nie tylko o wygląd zewnętrzny Twojego samochodu, ale również o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów. Cenimy Twój czas, wykonaj 2 usługi w jednym miejscu! Skorzystaj z błyskawicznej usługi auto detailing oraz ozonowania wnętrza.


Lśniący lakier

Zakres usługi: mycie, sprzątanie wnętrza samochodu + woskowanie nadwozia samochodu.

149 zł brutto


Odpryski, rysy, drobne wgniecenia? Nie martw się, wiemy jak im zaradzić.

40% rabatu na lakierowanie drobnych uszkodzeń nadwozi.


Czyste powietrze

Ozonowanie to sprawdzona, w pełni ekologiczna i skuteczna metoda do przeprowadzania dezynfekcji wnętrza samochodu. Proces ozonowania usuwa całkowicie zapachy z wnętrza pojazdu, jednocześnie sterylizując układy wentylacyjne i klimatyzacyjne samochodów pozbawiając je pleśni, grzybów, bakterii, roztoczy, wirusów, zarodników i pozostałych mikroorganizmów.

99 zł brutto

Nie znalazłeś oferty dla siebie?
Dodatkowe oferty – informacja u Doradców w naszych blacharniach (lub w punktach/oddziałach).

Kontakt

Na wszelkie zapytania z Państwa strony czekamy pod numerem telefonu 12 300 00 06

Zostaw nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły wizyty.

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.