Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Zakład Blacharsko-Lakierniczy Polskiej Grupy Dealerów w Bielsku-Białej działa od 1995 r. pod brandem PGD Naprawy Nadwozi. Nasza lokalizacja znajduje się przy ulicy Wyzwolenia 95 (obok salonu JapanMotors). Zakład wyposażony jest w urządzenia najnowszej generacji, a rozwiązania technologiczne stosowane podczas procesu naprawczego pozwalają usprawnić po kolizji wszystkie pojazdy bez względu na model czy markę.

Dysponujemy między innymi najnowocześniejszym systemem pomiaru punktów bazowych nadwozia Vision+, dzięki któremu dokonujemy pomiarów bez konieczności demontażu poszczególnych elementów.

Na lakierni wykorzystujemy technologię Standox, stosując wyłącznie ekologiczne i wodorozcieńczalne lakiery Standohyd. Mieszalnik Fleximix 150 i spektrofotometr Genius 2 oraz jego oprogramowanie umożliwiają precyzyjny dobór pożądanego koloru, jego ziarna oraz nasycenia lakieru zarówno w przypadku renowacji nowych jak i starszych pojazdów.

W chwili obecnej, posiadamy autoryzacje marek: Nissan, Suzuki, Mitsubishi i Infiniti.

Korzystając z wieloletnich doświadczeń i opierając się o wypracowane standardy, przyjmujemy do naprawy pojazdy wszystkich marek.

Bielsko-Biała