Kraków

Kraków

Zakład Blacharsko-Lakierniczy Polska Grupa Dealerów w Krakowie działa od 1997r . Od maja 2010r naprawy powypadkowe w Krakowie wykonujemy w nowej blacharni-lakierni przy ulicy Przewóz 34 (wjazd od ul. Myśliwskiej). Serwis blacharski i lakiernia mają powierzchnię 2500m2 oraz przestronne biuro obsługi klienta. Blacharnia i lakiernia w Krakowie są wyposażone w urządzenia najnowszej generacji, a rozwiązania technologie stosowane podczas procesu naprawy powypadkowej, pozwalają usprawnić po kolizji, praktycznie każdą markę i model samochodu.

Blacharnia w Krakowie posiada ramę naprawczą Benchrack BRO-2 5000 firmy Car-O-Liner współdziałającą z najnowocześniejszym systemem pomiaru punktów bazowych nadwozia Vision+, dzięki któremu dokonuje się pomiarów bez konieczności demontażu poszczególnych elementów. Lakiernia w Krakowie wykorzystuje technologię Standox gdzie stosujemy wyłącznie ekologiczne i wodorozcieńczalne lakiery Standohyd. Mieszalnik Fleximix 150 oraz spektrofotometr Genius 2 i jego oprogramowanie umożliwiają precyzyjny dobór pożądanego koloru, jego ziarna oraz nasycenia lakieru zarówno w przypadku renowacji nowych jak i starszych pojazdów. Posiadamy dwie kabiny lakiernicze renomowanej firmy Blowtherm, które umożliwiają także lakierowanie samochodów dostawczych i terenowych.

Posiadamy autoryzacje na naprawy powypadkowe marek: Ford, Nissan, Hyundai, Seat, Suzuki i Infiniti ale naprawiamy wszystkie marki.

Kraków

Kontakt

Na wszelkie zapytania z Państwa strony czekamy pod numerem telefonu 123 000 006

Zostaw nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły wizyty.

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.