Warszawa

Warszawa

Zakład Blacharsko-Lakierniczy Polskiej Grupy Dealerów w Warszawie działa od 2000r. obecnie pod brandem PGD Naprawy Nadwozi. Nasza lokalizacja znajduje się przy ulicy Uczniowskiej 34 (wjazd od ul.Modlińskiej).

W blacharni znajduje się 11 stanowisk napraw blacharskich i dwa przeznaczone do napraw mechanicznych. Nowej generacji płyta pomiarowo-naprawcza Benchrack firmy Car-o-Liner zapewnia zgodną z najwyższymi standardami importerów naprawę aut wszystkich marek ,nawet tych o masie 4200 kg i długości 7 metrów. Pozwala to naprawiać samochody dostawcze i samochody terenowe. Dysponujemy nowoczesnym systemem pomiaru punktów bazowych nadwozia Vision, dzięki któremu dokonujemy pomiarów bez konieczności demontażu poszczególnych elementów.

W naszej pracy stosujemy najnowocześniejsze urządzenia to argonowe lutospawarki Woltersdorf MIG 2000, które łączą blachy o grubości od 0,6 do 3 mm. Wykorzystanie inwertorowych zgrzewarek punktowych tożsamych z pracującymi na liniach produkcyjnych samochodów zapewnia fabryczną jakość połączeń.

Zgrzewarka do blach Gyspot BPInverter to lekkie i poręczne urządzenie umożliwiające usuwanie uszkodzeń mechanicznych profili zamkniętych, takich jak drzwi, słupki, czy elementy ożebrowania karoserii. Dodatkową funkcją urządzenia jest możliwość automatycznego, punktowego podgrzewania miejsc naprawy w celu usztywnienia płaszczyzn elementów. Zakład posiada również zaawansowany technologicznie zestaw do naprawy uszkodzeń aluminiowych elementów nadwozia SPEEDLINER ALU PRO, oraz pogrzewacz indukcyjny umożliwiający m. innymi wycięcie szyb trudnych do wycięcia tradycyjnymi metodami

Ponieważ podczas kolizji dość często uszkodzeniom ulegają systemy klimatyzacji, zakład dysponuje też oczywiście specjalistycznymi urządzeniami do ich naprawy ak dla układów napełnianych środkiem R134a jak i stosowanym w nowych modelach samochodów z czynnikiem chłodzącym R1234yf. Stanowiska napraw mechanicznych są wyposażone także w urządzenia do serwisowania ogumienia.

Lakiernia dysponuje 6 stanowiskami przygotowawczymi, czterostanowiskową strefą lakierniczą i dwoma kabinami lakierniczymi Blowtherm. Obie nowe kabiny o długości 8 metrów i jedna o wysokości 3,55m przystosowana jest do obsługi samochodów dostawczych do 3,5 tony oraz samochodów z nietypowymi zabudowami specjalnymi. Na lakierni wykorzystujemy technologię Standox, stosując wyłącznie ekologiczne i wodorozcieńczalne lakiery Standohyd. Mieszalnik Fleximix 150 i spektrofotometr najnowszej generacji Genius IQ oraz jego oprogramowanie umożliwiają precyzyjny dobór pożądanego koloru, jego ziarna oraz nasycenia lakieru zarówno w przypadku renowacji nowych jak i starszych pojazdów.

W chwili obecnej, posiadamy autoryzacje marek: Nissan, Suzuki, Mitsubishi, Seat, Hyundai, Fiat, Ford, Infiniti i KIA.

Korzystając z wieloletnich doświadczeń i opierając się o wypracowane standardy, przyjmujemy do naprawy pojazdy wszystkich marek.

Warszawa

Kontakt

Na wszelkie zapytania z Państwa strony czekamy pod numerem telefonu 123 000 006

Zostaw nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły wizyty.

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.